O Mnie | Radca Prawny Marcin Ratajczak


Marcin Ratajczak radca prawny

O mnie

 

Jestem radcą prawnym, absolwentem Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Biegle władam językiem niemieckim. Prowadzę również własną Kancelarię Radcy Prawnego. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych, rozwodowych, biznesowych, w tym również spraw o charakterze międzynarodowym.

Możliwości, jakie moja Kancelaria oferuje swoim Klientom, są wypadkową doświadczenia, kreatywności i zaangażowania. Dzięki temu udaje się osiągać korzystne wyniki w sprawach trudnych, skomplikowanych czy wręcz niemożliwych do wygrania.

 

Zapraszam do współpracy,
Marcin Ratajczak

Mała kancelaria o dużych możliwościach

Karierę prawniczą rozpocząłem w Studenckiej Poradni Prawa. Następnie, jeszcze w trakcie studiów, podjąłem pracę w jednej z większych, renomowanych kancelarii w Wielkopolsce. Te doświadczenia miały duży wpływ na moje późniejsze decyzje zawodowe. Uzmysłowiły mi one, że nie chcę pracować w trybie „korpo”. Chcę mieć bezpośredni kontakt z klientem. Poznać go, omawiać z nim problemy prawne, doradzać, osobiście reprezentować go w sądzie. Bo to jest mój klient i za niego biorę odpowiedzialność a nie klient korporacji. Ten luksus bezpośredniego kontaktu z klientem zapewnia jedynie mała kancelaria.

 

„Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”

Nie ukrywam, że na początku własnej działalności miałem tremę gdy występowałem naprzeciw znanym kancelariom. Z czasem a właściwie z wyrokami korzystnymi dla moich Mocodawców okazywało się, że „nie taki diabeł straszny jak go malują”. Duże kancelarie nie mają patentu na wygrywanie w sądach. Doszedłem do wniosku, że wielkość kancelarii nie ma znaczenia, znaczenie ma zaangażowanie w sprawę. Nie mogę niestety zapewnić Cię, że z pewnością wygram Twoją sprawę, ale zapewniam, że zaangażuję się w nią i wykorzystam moje doświadczenie by tak się stało.

 


Jeśli chcesz żebym do Ciebie oddzwonił, podaj numer telefonu
  
 

 

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak

Tel. 732 901 999

Kancelaria Prawna Słubice

ul. Bohaterów Warszawy 3

69-100 Słubice

Kancelaria Prawna Gorzów Wlkp.

ul. Mieszka I 39

66-400 Gorzów Wlkp.

Kancelaria Prawna Nowy Tomyśl

ul. Poznańska 22

64-300 Nowy Tomyśl

 

email: lp.kazcjataRairalecnaK@tairaterkes   Adres do doręczeń: ul. Bohaterów Warszawy 3 69-100 Słubice